Особливості діагностики ПСТР
Актуальні підходи щодо виявлення
Наукові напрацювання для вдосконалення перевірки на розлад
Про це буде йти мова під час третього навчального заходу в рамках нового тренінгового проєкту «Професійний розвиток у сфері ментального здоров’я: знання, досвід, практика», що створено Координаційний центр КМУ / Mental Health UA в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? - ініціативи Олена Зеленська.
Запрошуємо до участі у вебінарі «Сучасні інструменти діагностики ПТСР», що відбудеться онлайн 17 квітня 2025 року о 20:00
Лекторкою виступить Тетяна Нікельсен, PhD, MBA, асистент-професорка з досліджень кафедри психіатрії та поведінкових наук Медичного коледжу Техаського університету A&M.
Науковиця присвятила свою кар’єру вивченню посттравматичного стресового розладу, розвитку допомоги після травми та впровадженню науково обґрунтованих практик у сфері ментального здоров’я. Доктор Нікельсен здобула ступінь PhD в Україні та MBA, а нині працює асистент-професоркою в Техаському університеті A&M.
Вона має багаторічний досвід міжнародного співробітництва, зокрема з Університетом Мічигану, а також брала участь у програмах, що фінансуються NIH. Після 2022 року вона очолила ініціативи з розвитку доказової допомоги при травмі в Україні та працює над створенням міжнародної дослідницької мережі у сфері ПТСР.
Вебінар буде корисним для фахівців у сфері психічного здоров’я, дослідників, клініцистів та всіх, хто працює з травмою, її наслідками та впроваджує сучасні підходи до лікування ПТСР.
Реєстрація на вебінар «Сучасні інструменти діагностики ПТСР» відкрита до 16-го квітня за посиланням: https://forms.gle/JS3Z7XU3uywTHcQX8
Зареєстровані учасники отримають лінк на вебінар для платформи Zoom. Вони не лише ознайомляться з передовими практиками, а й зможуть обговорити актуальні питання та дізнатися, як адаптувати й впровадити ці рішення у своїй професійній діяльності.
Також для всіх охочих перегляд заходу буде доступний в прямому ефірі на сторінці Координаційний центр КМУ / Mental Health UA. Запис вебінару згодом також буде розміщено у розділі відео.
Координаційний центр КМУ / Mental Health UA у партнерстві з UNICEF Ukraine, Міністерство охорони здоров'я України та НСЗУ Національна служба здоров'я України продовжує тренінговий проєкт «Спеціалізовані послуги для дітей та підлітків у сфері ментального здоров’я».
Запрошуємо до участі у вебінарі «Ігровий розлад у дитячому та підлітковому віці - від етіології до терапії», що відбудеться онлайн 16 квітня 2025 року о 19:00
Лектором виступить докторка Керстін Пашке, керівниця Німецького центру з дослідження залежностей у дитячому та підлітковому віці, старша консультантка відділення дитячої та підліткової психіатрії, психотерапії та психосоматики Університетської клініки Гамбург-Еппендорф.
Як лікарка-психіатриня та психологиня, вона вже понад сім років працює з підлітками з проблемним ігровим або соціально-медійним використанням та їхніми родинами. Докторка Пашке - авторка 50 наукових публікацій, включно з понад 20 статтями в міжнародних рецензованих журналах, а також лауреатка дослідницьких нагород.
Вебінар буде корисним для фахівців у сфері дитячої та підліткової психіатрії, психологів, педагогів, а також усіх, хто працює з молоддю, яка зіштовхується з наслідками надмірного використання цифрових технологій.
Реєстрація на вебінар «Ігровий розлад у дитячому та підлітковому віці - від етіології до терапії» відкрита до 15-го квітня за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdjl7fmzOkVG6.../viewform
Зареєстровані учасники отримають лінк на вебінар. Вони матимуть можливість не тільки ознайомитись з передовою практикою, але й обговорити питання, що їх цікавлять та дізнатися, як ці рішення можуть бути адаптовані та втілені у їхній професійній діяльності.
Тренінговий проєкт «Спеціалізовані послуги для дітей та підлітків у сфері ментального здоров’я» реалізується у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? – ініціативи Олена Зеленська.
Проєкт створено у співпраці з командою доктора Йорга Міхаеля Фегерта, німецького дитячого й підліткового психіатра, психотерапевта та президента Європейського товариства дитячої та підліткової психіатрії (ESCAP).
Записи всіх вебінарів розміщені на сторінці Координаційний центр КМУ / Mental Health UA, а також на платформі Ти як? за посиланням https://bit.ly/3FTFcrO
#тияк