Златопільська громада вшанувала пам'ять загиблих дітей
Сьогодні, 4 червня, у День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, Златопільська громада схилила голови у глибокій скорботі. Росія забирає найцінніше — майбутнє нашої країни, обриваючи життя безневинних янголят.
Щемливий захід об'єднав мешканців громади у спільному болю. Відділ культури підготував номери, які нікого не залишили байдужими: лунали слова, сповнені туги, та мелодії, що відгукувалися в серці кожного присутнього.
Присутні вшанували світлу пам’ять маленьких українців, чиї життя безжально забрала війна, хвилиною мовчання.
Наприкінці заходу відбулася зворушлива акція, яка вже стала символічною традицією. Усі присутні мали можливість повісити на гілки дерев дзвіночки.
Світла пам'ять усім дітям, які загинули від рук агресора. Ви назавжди в наших серцях.

