З Днем журналіста!
Шановні журналісти, медійники, майстри слова та відеокамери!
Від щирого серця вітаю вас із професійним святом — Днем журналіста!
Сьогодні, в часи великих випробувань для нашої країни, ваша праця набула особливого, стратегічного значення. Ви не просто фіксуєте події — ви тримаєте інформаційний фронт, протидієте ворожій пропаганді та є надійним містком між громадою та світом.
Бути журналістом сьогодні — це про велику відповідальність, сміливість і принциповість. Дякую вам за кожне правдиве слово, за оперативні новини, за важливі історії наших захисників та мешканців громади, які ви зберігаєте для історії. Ваші репортажі, статті та відеосюжети дарують людям надію, об’єднують та надихають на боротьбу.
Особливі слова вдячності висловлюю медійникам нашої Златопільської громади. Дякую за вашу об’єктивність, професіоналізм, оперативне висвітлення життя міста та створення проєктів, які закарбовують пам'ять про наших героїв і таланти.
Бажаю вам невичерпної енергії, натхнення для нових цікавих матеріалів, гострого пера та безпечної роботи. Нехай кожне ваше слово служить правді, а найочікуванішою та найголовнішою новиною, яку ви невдовзі сповістите світові, стане новина про нашу Перемогу!
Зі святом!
З повагою Златопільський міський голова Микола БАКШЕЄВ

