ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Шановні керівники установ та організацій, підприємці, власники домоволодінь та земельних ділянок Златопільської громади!
Охайність нашого міста та сіл громади — це обличчя кожного з нас, показник нашої культури та поваги один до одного. З метою забезпечення належного санітарного стану, естетичного вигляду та пожежної безпеки, наполегливо прошу вас до 1 червня 2026 року привести у зразковий порядок прилеглі території.
Відповідно до Правил благоустрою, необхідно терміново виконати такі роботи:
• Скосити бур'яни на узбіччях доріг, полях, прилеглих територіях до підприємств, магазинів, установ та приватних домоволодінь.
• Прибрати сміття, будівельні матеріали та гілки.
• Упорядкувати клумби та газони (за наявності).
⚠️ ВАЖЛИВО: Проведення перевірок та відповідальність
З 1 червня 2026 року уповноважені особи будуть складати адміністративні протоколи які розглядатиме адміністративна комісія при Виконавчому комітеті Златопільської міської ради.
Штраф за порушення статті 150 КУпАП - 1700 грн.
Чистота нашої громади — це спільна справа.
Сподіваюся на ваше розуміння, свідомість та відповідальне ставлення!
З повагою,
міський голова Микола БАКШЕЄВ
