У Ліцеї №7 офіційно відкрили «Лабораторію відчуттів»

19 травня відбулася знакова подія — презентація нового освітнього простору.
Команда активних підлітків «Art Balance» успішно реалізувала свою ініціативу в межах програми UActive, залучивши грантову підтримку у розмірі 5000$.
Із вітальним словом до учасників заходу звернулася заступниця міського голови Ніна Харченко. Вона відзначила важливість створення таких осередків психоемоційного розвантаження та наголосила, що ініціативність молоді є ключовим рушієм розвитку нашої громади навіть у складні часи.
«Лабораторія відчуттів» стала місцем, де сучасне світлове обладнання гармонійно поєднується з історією закладу, зафіксованою на ретро-фотографіях.
Цей простір дозволить учням сповільнитися, знайти внутрішній баланс та відновити сили для навчання.
Реалізація проєкту стала можливою завдяки співпраці з надійними партнерами.
Дякуємо благодійному фонду savED, організаціям Spirit of America та Sverige за фінансову підтримку та інвестиції в майбутнє нашої молоді.
Розвиваємо освіту громади разом! 🇺🇦
